Najtańsze długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

W dzisiejszych czasach każda szanująca się firma po prostu musi skorzystać z wyrobienia sobie odpowiednich gadżetów reklamowych, które będą stanowiły przyjemny i ciekawy dodatek do zakupów sporządzanych przez danych klientów. Możemy tego typu pamiątki dawać wszystkim użytkownikom naszego sklepu, ale równie dobrze możemy dawać je wyłącznie naszym największym klientom, którzy zostawiają grube pieniądze w naszym przedsiębiorstwie. Zastanawiałeś się jednak, które z tych gadżetów reklamowych mogą być najtańsze?

Zdecydowanie będą to długopisy z nadrukiem. To motyw, który istniał już na samym początku tworzenia tego typu dodatków z logiem reklamowym, nazwą firmy czy też adresem lub stroną internetową. Sprawdził się idealnie, ponieważ wciąż wielu przedsiębiorców decyduje się na ich tworzenie. Żyjemy w czasach, kiedy swoje logo możemy wydrukować praktycznie na każdym przyrządzie. Czy jest to torba podróżna, bluza z kapturem czy piłka do nogi – świat reklamowy widział już chyba wszystko.

Na wymienione powyżej akcesoria będziesz jednak musiał słono zapłacić. Po co więc wydawać fortunę, skoro można skorzystać ze sprawdzonych gadżetów, istniejących od lat? Długopisy z nadrukiem są wciąż w cenie! Mówisz, że ludzie korzystają już tylko z komputerów? Bzdura! Wystarczy przyjrzeć się biurku przedsiębiorcy, sam zapewne masz tego typu sprzęt w kuchni czy salonie. Długopisy z nadrukiem bowiem były, są i będą jeszcze długo towarzyszyć naszemu istnieniu.

Tego typu gadżety są stosunkowo tanie w produkcji. Możemy zamówić naprawdę spore ilości, a następnie otrzymać bardzo ciekawą zniżkę od jednej z firm. Pamiętaj, że im więcej tego typu długopisów rozdasz, tym lepiej dla Ciebie. Sam decydujesz komu je wręczasz, ale pamiętaj o jednej marketingowej zasadzie istniejącej już od wieków – prezent to prezent, bez względu na jego rozmiar, obdarowany będzie z niego zadowolony. Jeśli bowiem klient zakupuje u Ciebie towar, nie robi go ze względu na jakiś gadżet. Dodatek jest tylko po to, aby znów go przyciągnąć do Twojego sklepu.